fbpx

בוטוקס – לאיזורי המצח, זעף וצידי העיניים

מה זה בוטוקס?

חלבון המיוצר על ידי בוטוליניום – שמו בוטולינום טוקסין. בוטוקס דיספורט ומטוקסינג הינם שמות המכילות את החלבון ולמעשה כאשר אנו אומרים בוטוקס אנו מתכוונים לאחד מהמוצרים הללו.

כיצד פועל בוטולינום טוקסין?​​

השרירים השונים מופעלים לאחד פקודה עצבית מהמוח העוברת לשריר וגם לשרירי הפנים. בוטוקס יבטל את הפעלת השרירים להם הוזרק החומר יגרום לשרירים להיות רפויים וכך מנע ואף יעלים קמטים. מתאים לקמטי הבעה בחלק העליון של הפנים בעיקר.

שימוש ברפואה?

בוטוקס למעשה נמצא כמעט בכל התחומים ברפואה. מונע קמטים הנגרמים משרירי הבעה )קמטי הבעה( שימוש בטוח.

במה בוטוקס שונה מחומר מילוי?

שרירי הבעה מופעל אצל אנשים שונים בכמות שונה. בוטוקס מתאים באסתטיקה הרפואית למצח, צידי העיניים ובין הגבות בעיקרו. הוא מרפה שרירים בניגוד לחומצה היאלורונית הממלאת את הרקמה אליה מוזרקת. ספיחת נוזלים לאחר הזרקת חומר מילוי עם תוצאה ראשונית מיידית. בוטוקס עוזר בהעלמת קמטים הנגרמים מהפעלת שריר. זמן הפעולה של הבוטוקס אינו מיידי ולא ניתן לראות את השינוי לאחר הטיפול. בניגוד לחומרי מילוי שמראים תוצאה מיידית- אומנם לא סופית אך נראית. איזה מותגים שייכים לקבוצת בוטולינום טוקסין?

אצלנו בקליניקה עובדים רק עם חומרים מאושרי משרד הבריאות הישראלי. בוטוקס קסאומין דיאספורט.

הטיפול איך מתבצע?

הטיפול מתבצע במרפאה תוך הקפדה על כללי היגיינה רפואית והשמדה של חומרי עזר )מזרקים מחטים( בצורה נאותה. ניקוי העור מאיפור או מחומר האלחוש. חיטוי כמקובל. הזרקה עם מחט דקה לאזור המצח, בין הגבות ובצידי העיניים. האפקט אינו מיידי ויש להמתין 4-7 ימים התחלת ההשפעה. כעבור 10 ימים כבר ניתן להבחין בתוצאה הסופית. האפקט נמשך כ 3-5 חודשים תלוי באדם. הטיפול כמספר דקות ולא כואב.

הגבלות שיש לשמור לאחר הטיפול?

לאחר הטיפול ? יש להימנע באותו היום מפעילות גופנית מאומצת יש להימנע משפשוף האזור

מהם הסיבוכים שעלולים לקרות ?

מהם הסיבוכים האופציונלים שיכולים לקרות ? נתחיל בהדגשה כי החומר נחשב לבטוח לשימוש על ידי רופא מוסמך כמו כן ניתן להפוך את הסיבוכים. במידה והחומר מוזרק לאזורים לא נכונים בכמויות לא נכונות ומתאימות עלולה להופיע צניחת עפעף או הגבה. או צורה לא סימטרית בין הגבות באיזה גיל כדאי להתחיל בטיפול ועד איזה גיל אפשר להמשיך? כפי שאמרנו הבוטוקס בעל השפעה מניעתית ולא רק טיפולים להיווצרות קמטים ניתן להתחיל מגיל 25-30. יעילות ואפילו העלמה גם בגיל מבוגר יותר וגם אם מדובר בפעם הראשונה.

שאלות נפוצות

למעשה ניתן לעשות בוטוקס במצח צידי העינים ובין הגבות (קמטי זעף)

לא ניתן לתת זמן שיהווה הערכה המתאימה לכל האדם. כולנו שונים בעלי מטבוליזם שונה. עם זאת הצפי כי לפחות כארבעה חודשים כאשר הדבר משתנה מאדם לאדם

בוטוקס – של חברת אלרגן. אינו מתפשט וזולג לאיזורים לא קרובים. דיספורט – פיזור גדול יותר, נחשב לחזק יותר. קיומין – בוטוקס שיותר קל לאחסון בכך מבטיח שהמוצר לא ינזק טרם ההזרקה. קסיומין אינו זולג כלל!

פנים נקיות.  בלי איפור. לעדכן את הרופא בכל התרופות אותן את לוקחת לרבות מדללי דם.

הבוטוקס מתחיל להשפיע מספר ימים לאחר הטיפול ואת התוצאות מתחילים לראות כשבוע לאחר הטיפול.   לאחר שבועיים התוצאה מגיעה לשיאה.

תופעות לוואי שכדאי לקחת בחשבון: האנטומיה שונה מאדם לאדם. כלי הדם משתנים בהתאם לסביבה. (חום\קור\כאב וכו) שטפי דם עלולים להיווצר. לרוב ניתן למנוע זאת על ידי טיפול על ידי איש מקצוע, רופא שמכיר את האנטומיה ובעל ניסיון רב. בעל טכניקת עבודה ראויה. לא חסר אצלנו לשמוע את השאלה של הלקוחה שמתרגשת וחייבת לעשות לפני החתונה או האירוע הגדול אליו היא חייבת להגיע במיטבה מחר בערב. הכנה לאירוע חשוב צריכה להיות שבועיים לפני האירוע –

השימוש בבוטוקס להעלמת קמטי הבעה: בצידי העיניים, מצח, ובין הגבות. הטיפול יעיל למי שטרם זקוק למתיחת פנים (הליך כירורגי)

בוטוקס מקורו מחיידקים מסוג קלוסטרידיום בוטולינום. כיום מופק סינטטית נחשב לבטוח לשימוש. מחליש את השריר אליו הוא מוזרק ובכך מפחית את קמטי ההבעה ( מצח, קמטי זעף- בין העיניים, ובצידי העיניים)

איזור ההזרקה אינו נחשב לאיזור רגיש והכאב הוא מינימלי. למרות זאת אנו מורחים משחה המאלחשת את האיזור ובכך מונעים כל אי נעימות.

בוטוקס מחזיק עד 4 חודשים. חשוב מאוד לא להזריק בוטוקס טרם עברו 4 חודשים .

במדינת ישראל רופאים בעלי רישיון ישראלי רשאים להזריק בוטוקס לאחר שעברו קורס באסתטיקה רפואית. אחיות – לא רשאיות להזריק בוטוקס   קוסמטיקאיות – אינם רשאיות להזריק בוטוקס

בואי לפגישת יעוץ חינם ללא עלות עם רופא

פגישת יעוץ עם הרופא ללא עלות או התחייבות יתאפשר לך להסביר לנו מה חשוב לך. הסבר מלא על הטיפול. תיאום ציפיות.

פגישת יעוץ ללא עלות עם רופא

בואו להיפגש עם רופא ולהתייעץ ללא עלות 
הקפה עלינו

במיוחד בשבילכן

בוטוקס רק- 950₪

מיוחד, טיפול בוטוקס רק ב 950₪ לשלושה איזורים לזמן מוגבל. קבעי פגישת יעוץ עם רופא עוד היום

Open chat
שלום, איך אפשר לעזור לך?
Scan the code
היי,
איך אפשר לעזור לך?
דילוג לתוכן